Płytki cięte ze starej cegły (gd)

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
95,00 zł
Brutto

Płytki cięte ze starej cegły rozbiórkowej.

Dostawa od 123,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Płytki cięte ze starej cegły rozbiórkowej.
Płytki z zewnętrznej części cegły. Posiadają ostrzejsze krawędzie od płytek licowych, również mniejsze lub większe resztki zaprawy oraz zachowują wygląd cegły "dotkniętej czasem".

DO WNĘTRZ

Jako element wykończenia wnętrz nadający wizualnego ciepła, elegancji i ponadczasowego charakteru w różnego rodzaju pomieszczeniach.
Idealne do postarzania fragmentów ścian lub obudowania kominka.

  • domy
  • mieszkania
  • biura
  • firmy
  • gabinety lekarskie
  • restauracje
  • pokoje hotelowe
  • ....i in.

NA ZEWNĄTRZ

Płytki są używane jako elementy ozdobne podczas wykończenia elewacji zewnętrznych. W tym wypadku konieczne jest zabezpieczenie impregnatem Funcosil SNL.

WYMIARY I WAGA

Orientacyjne wymiary płytki:
szerokość: ok. 24-25,5 cm
wysokość: ok. 6-7 cm
grubość: ok. 1,5-2,5 cm

Cena za 52 płytki, czyli ok. 1m2.

Ze względu na różne wymiary płytek, przyjmujemy umownie, że 52 płytki = 1 m2 powierzchni (przy zastosowaniu fugi ok. 1,5 cm)
Wymiary płytek różnią się od siebie - nie są wszystkie idealnie takie same.

Waga: 
1 karton = ok. 0,5 m2 (26 sztuk) = ok. 13 kg
2 kartony = ok. 1 m2 (52 sztuki) = ok. 26 kg

Płytki pakujemy w kartony po 0,5 m2. 
Płytki wysyłane są wyłącznie na paletach. Aby płytki były dostarczone do Państwa w nienaruszonym stanie, maksymalnie pakujemy 18 m2 płytek na paletę.
Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w Szczecinie-Skolwinie - prosimy każdorazowo umawiać telefonicznie termin odbioru.

TERMIN REALIZACJI:

zależy od dostępności - prosimy każdorazowo o ustalenie dostępności przed zakupem

WAŻNE!

Ze względu na specyfikę towaru, w sklepie BRICKY.PL uaktualniamy zdjęcia płytek przy każdej zmianie partii ciętych cegieł. Przykładamy szczególną wagę do wykonywanych zdjęć, aby jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywisty ich wygląd. Jednak prosimy brać pod uwagę, że ze względu na to, iż płytki są cięte ze starych rozbiórkowych cegieł, nie ma dwóch identycznych płytek. Co za tym idzie, otrzymane przez Państwa płytki mogą różnić się od tych, które widzicie Państwo na zdjęciach. Mimo że sprzedajemy zawsze płytki cięte z jednej partii cegieł, niektóre z nich mogą bardziej gładkie, inne porowate, mogą różnić się odcieniami lub nawet kolorami. Nie jest to wadą towaru, a jego cechą charakterystyczną. Zdjęcia są więc prezentowane poglądowo, aby kupujący miał orientację jak "mniej więcej" wygląda obecnie dostępna partia płytek.

Szczegóły produktu

Opinie

Brak opinii

Related posts

Zobacz także

Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień w przeglądarce spowoduje zapisanie cookies w komputerze.