Płytki z cegły - efekt zniszczonej ściany - mix kawałków

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
100,00 zł
Brutto

Miks kawałków płytek ciętych ze starych cegieł rozbiórkowych.

Dostawa od 123,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Opis

Miks kawałków płytek ciętych ze starej cegły rozbiórkowej. Uzyskaj efekt starej, zniszczonej ściany.

Idealnie nadają się do układania na końcach ścian, w narożnikach, a także do układania własnych kompozycji, bez konieczności docinania i niszczenia całych płytek oraz za niższą cenę!

DO WNĘTRZ

Jako element wykończenia wnętrz nadający wizualnego ciepła, elegancji i ponadczasowego charakteru w różnego rodzaju pomieszczeniach.
Idealne do postarzania fragmentów ścian lub obudowania kominka.

  • domy
  • mieszkania
  • biura
  • firmy
  • gabinety lekarskie
  • restauracje
  • pokoje hotelowe
  • ....i in.

NA ZEWNĄTRZ

Płytki są używane jako elementy ozdobne podczas wykończenia elewacji zewnętrznych. W tym wypadku konieczne jest zabezpieczenie impregnatem Funcosil SNL.

WYMIARY I WAGA

Orientacyjne wymiary płytki:
miks kawałków płytek różnej wielkości: 1/4, 1/3, 1/2, 2/3, 3/4 płytki 

Cena za 2 kartony, czyli ok. 1m2.

Płytki są pakowane do kartonów mieszczących 0,5 m2 całych płytek. Ze względu na różne wielkości kawałków płytek , nie jesteśmy w stanie dokładnie zmierzyć powierzchni płytek zapakowanych w kartonie. Zawsze staramy się, aby było ich odpowiednio dużo. 

Waga: 
1 karton = ok. 0,5 m2 = ok. 13 kg
2 kartony = ok. 1 m2  = ok. 26 kg

Płytki pakujemy w kartony po 0,5 m2. 
Płytki wysyłane są wyłącznie na paletach. Aby płytki były dostarczone do Państwa w nienaruszonym stanie, maksymalnie pakujemy 18 m2 płytek na paletę.
Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w Szczecinie-Skolwinie - prosimy każdorazowo umawiać telefonicznie termin odbioru.

TERMIN REALIZACJI:

zależy od dostępności - prosimy każdorazowo o ustalenie dostępności przed zakupem

WAŻNE!

Ze względu na specyfikę towaru, w sklepie BRICKY.PL uaktualniamy zdjęcia płytek przy każdej zmianie partii ciętych cegieł. Przykładamy szczególną wagę do wykonywanych zdjęć, aby jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywisty ich wygląd. Jednak prosimy brać pod uwagę, że ze względu na to, iż płytki są cięte ze starych rozbiórkowych cegieł, nie ma dwóch identycznych płytek. Co za tym idzie, otrzymane przez Państwa płytki mogą różnić się od tych, które widzicie Państwo na zdjęciach. Mimo że sprzedajemy zawsze płytki cięte z jednej partii cegieł, niektóre z nich mogą bardziej gładkie, inne porowate, mogą różnić się odcieniami lub nawet kolorami. Nie jest to wadą towaru, a jego cechą charakterystyczną. Zdjęcia są więc prezentowane poglądowo, aby kupujący miał orientację jak "mniej więcej" wygląda obecnie dostępna partia płytek.

Płytki w miksie mogą pochodzić z różnych partii płytek, mogą różnić się wyglądem.

Szczegóły produktu

Opinie

Brak opinii

Related posts

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień w przeglądarce spowoduje zapisanie cookies w komputerze.